Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom h beteg a lelkem?

Robex92 kérdése:

Honnan tudom h beteg a lelkem?

Figyelt kérdés
Sok szór azt érzem mintha nem kellenék a világnak s emiatt néha elég egy kicsi is s ki borulok ennek mi lehet az oka? :((!
2012. jan. 10. 22:11
 1/6 anonim válasza:
Az ország!!!Agyhalottakat csinálnak belőlünk....
2012. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Ennek megfelelően próbálok segíteni.
2012. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, 92-es :) már látom :)
2012. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen 92 es! :(
2012. jan. 10. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korban sokszor érzi úgy az ember, hogy ő bizony felesleges, senkinek sem kell, nem ér semmit az élete. Ne aggódj, később is támadnak ilyen érzéseid, pl. amikor a főnököd porig aláz vagy a tanárod jogtalanul kivág vizsgáról - túl kell lépni, s másnap úgy felkelni, mintha mi sem történt volna.

Ha van háziállatod, foglalkozz vele többet, neki hatalmas szüksége van rád, vagy ha nincs, szerezz be egyet, akiért felelősséggel tartozhatsz. Meglátod, mekkora örömötök lesz egymásban!

Ha van egy hobbid, űzd szenvedéllyel, ösztönözz másokat is, hogy csatlakozzanak hozzád, s máris szükségetek lesz egymásra.

Ha tanulsz, tanuljon a lelked is, ne csak az agyad.

Ha dolgozol, tedd szívvel-lélekkel, legyél a legjobb, vagy törekedj rá, meglátod, mennyivel jobban fogod magad érezni azzal a tudattal, hogy te mindent megtettél.

Szükség van Rád, pl. nekem szükségem volt Rád ahhoz, hogy eszembe jusson: igenis, túl kell lépni a nehézségeken és emelt fővel nekivágni a következő napnak, lelkesedni, ahogy csak egy kisgyermek tud, és legfőképpen értékelni saját magunkat.

Aludj jól, állj pozitívan a holnapi naphoz, és én megígérem, hogy kellemesen fogsz csalódni a világban.


Ne feledd: ha dobsz egy mosolyt a hajnalnak, a nap visszamosolyog Rád! :)


26/N

2012. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jan. 14. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!