Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért csípja a fenekünket a...

Miért csípja a fenekünket a kaki? Mit tartalmaz amiért irritálja a bőrünket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem szokta soha.


Általában ami befelé csíp az kifelé is, sokan mondják, hogy a pirospaprikát majd érzik holnap reggel is :)

Én sosem éreztem, pedig szoktam enni csípőset.

2012. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bánomisén ***** válasza:
40%

Talán sok csípős ételt eszel, azért csíp.

Ellentétben az elsővel, én már éreztem erőspaprika-evészet után ilyesmit, nem kellemes... Igaz, az méregerős chilli volt, nem szimpla erőspaprika, azóta óvatosabban adagolom magamnak az ilyen kajákat :-)

2012. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem lehet savas kémhatású a matéria, és az csíp. Főleg hogy dörzsöljük-mossuk, amitől kiszárad ott a bőr, és érzékenyebb lesz. Testápolóval néha be kell kenni azt is. Van az a reklám, hogy "miért ne ápolná hónalját, hisz az is bőr?". Hát itt is hason ló a helyzet.
2012. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy ha nemjól törlitek ki a seggeteket hogy akkor...
2012. jan. 12. 14:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Én jól kitörlöm, sőt, általában lefürdöm utána. Ennél fogva erről nem tudok nyilatkozni. Kérdező, te akkor honnan tudod, hogy csíp?
2012. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bánomisén ***** válasza:
Kérdező, azt nem tudom, mert megtanultam használni a WC-papírt is és a vizet-szappant is.
2012. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jaj jólvan, én is egész életemben de néha nemjól tudod kitörölni és marad egy kis sz@r darabka a szőrzeten hogy akkor miért csíp? Nem hülyeség? Hisz belőlünk jön ki...
2012. jan. 12. 21:05
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
de hülye vagy
2012. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Valami normállis választ?
2012. jan. 16. 11:51
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
A szarmolekulák miatt. Az elfogyasztott élelmiszerekben a különféle anyagok bomlástermékei más kovalens kötésbe rendezi a szarmolekulákat, és olyan vegyületeket hoz létre, ami irritálja a nyálkahártyát.
2012. febr. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!