Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 9-én (4 napja) véletlenül...

9-én (4 napja) véletlenül bevettem 2 óra leforgása alatt 20 szem Cataflamot. Lehet belőle baj komolyabb? Itt-ott fáj. :\

Figyelt kérdés

Meg véletlenül ittam is rá. Aztán elég jól aludtam (elértem célomat \:D/).


Következő nap leforgása alatt nem volt semmi bajom, viszont az éjszaka bealudtam és bukón hagytam az ablakot vagy 3 órán át ergo a testem folyamatosan kapta a minuszos levegőt (az ablak alatt alszok).

Ezután kezdett el "fájni" főleg jobb oldalt a derekam és félóránként járok pisilni.


Szóval most a cataflam öli a májamat vagy "megfázott a vesém" ?


2012. jan. 13. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem a vesédnek sem a hideg, sem a cataflam nem tett jót.

De mégis hogy a f.szba lehet véletlen bevenni 20 szemet?

2012. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Be van gyulladva a veséd, ha forró a bőr akkor hűteni kell, ha meg hideg akkor melegítsd. Szerintem nagyon megfáztál.


Amúgy megakartad mérgezni magad? Cataflámmal?

2012. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel többek között vese és májkárosító hatása is van én a helyedben elmennék egy vizelet és vérvizsgálatra...
2012. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
véletlenül 20 szemet? :D:D:D véletlenül???? valaki el is hiszi?
2012. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szóval. A vesém fázott meg, de már magától helyrejött. Azaz fájni nem fáj, de wc-re még félóránként járok..


Köszi.

2012. jan. 16. 09:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Na ez az, véletlenül... + még véletlenül inni is rá...

Egyébként máj, vese, de leginkább gyomorfekélyt okoz ha sokat veszel be belőle.

Ez sem öngyilkosságra, sem kábítószerként, sem altatónak semmi ilyesminek nem alkalmas gyógyszer.

2012. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!