Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy egy átlagos...

Hogy lehet hogy egy átlagos testalkatú, vagy inkább vékony fiatal lány ennyi ételt meg tud enni?

Figyelt kérdés
nem arra vagyok kiváncsi, hogy miért nem hízik, hanem hogy hogy fér belé ennyi kaja? ahoz nagyobb gyomor kell, hogy valakinek jobb étvágya legyen? És ha nagy a gyomra valakinek az általában nagyon látszik? mert neki lapos a hasa. Amennyi kaját megeszik én annak a felétől már rosszúl vagyok. egy ültő helyében benyom "bőr alá" fél óra alatt, két szendvicset, utána kétszer merít a diós kifőttésztából, megeszik tejeskávéval 4 szelet kalácsot, benyom egy nagyobb kókuszrudat pillanatok alatt (szünet nélkül egymás után) meg 5-6 db linzert. én az egy szendvics, fél tányér tészta és egy harapás kókuszrúdnál már kidőltem sőt émelyegtem és nagyon tele éreztem magam.
2009. máj. 26. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez alkati kérdés. A barátom is annyit eszik, mint egy disznó, édességet is minden és semmit nem mozog, sőt! Mégis olyan a combja, mint az én karom (nagyon férfias jelenség:)

Ezek a gének, meg biztos gyors az anyagcseréje. Én már attól is hízom, ha ránézek

2009. máj. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szélsőségesen sok kaját eszik meg, és egy idő után a csaj eltűnik a fürdőszobában, akkor lehet, hogy baj van, azaz táplálkozási zavar áll fenn. Bulimiára lehet gondolni - amikor a beteg iszonyat sok kaját megeszik, és aztán hánytatja, esetleg hashajtózza magát. (De egy családtag ezt úgyis észreveszi.)

Remélem, hogy nincs baj és csak a tizenéves kor természetes farkasétvágyáról van szó, ebben az esetben örülj neki,hogy a lányod/barátnőd (nem írtad, ki) nem fogyókúramániás, mint annyi kortársa - akkor ne tégy megjegyzést, hadd egyen jókat, jóízűen! :))))))))

2009. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jaj a rokonom az nem sovány, és nem is hánytatja magát, de nem azt kérdeztem, hogy miért nem hizik, hanem azt, hogy hogy tud annyi kajáét megenni, ami nekem már sok, mikor nem is nagy a gyomra, azaz nem erőps férfiról van szó, én ettől a mennyiségtől már rosszúl lennék, én sem hizok, de én ennyi kajától már hánynék :)

remélem érthetőbb volt így már, mire gondolok

de köszönöm a ávlaszokat

2009. máj. 26. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
ha gyors az anyagcsere, hamarabb emészt, és gyakrabban éhes. amit megemésztett, a helyett befér az újabb adag.
2009. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is gyorsan meésztek, mniden nap megyek nagy vécére, sokat pisilok is, jó az anyagcserém, vagyis gyors, mégsem tudok enni....
2009. júl. 31. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!