Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van a tragus piercingemmel?

Mi van a tragus piercingemmel?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megcsináltattam mindkét fülembe. Egészen máig nem volt vele semmi gondom. Most annyira fáj mindkét oldalon, hogy beszélni is alig tudok. Megforgattam, de csak óvatosan, lehet hogy az a baj? Nem piros, nem gennyedzik, nincs is bedagadva, csak folyamatosan, lüktetve fáj. Egyébként lövettem. Két lánnyal is beszéltem, akiknek ugyanúgy lőve lett, és ugyanaz az ember csinálta mint nekem, nekik nem volt semmi problémájuk. Mit csináljak? Vegyem ki?
2012. jan. 15. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehogy kivedd! Fertőtleníteni kell. Szesszel szokták, de valami más jód is megteszi. Be kellene kenni valami gyulladáscsökkentő szemkenőccsel.
2012. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyenlőre most lekamilláztam, betadinnal bekentem, remélem jobb lesz pár nap múlva. Mondta a csaj, hogy lehet, hogy bedagad majd, akkor cserélni kell a fülcsit, de én hozzá nem nyúlok, így is kiugrik a szemem, pedig magas a fájdalomküszöböm. Még várok...
2012. jan. 15. 21:33
 3/3 anonim válasza:

érdekes... én a Westendben csináltattam, egy pár dolgot előtte elmondak...ezek az alapok:


1, forgatni,tologatni TILOS,mert porc...

2, porc,szóval szúrni kell,mert ha lövik akkor mellette tovább szakadhat a porc

3,ki kell venni az ékszert,és cserélni???? 2 hónapig tilos cserélni



nekem első naptól kamillateázni és betadinozni kellett,semmi baj nincs is eddig...( 14-én szurattam)


elég hülyén csinálhatták meg neked.

2012. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!