Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ez tüdő gyulladás?

Lehet ez tüdő gyulladás?

Figyelt kérdés

Tegnap óta jobb oldalon fenn fáj a hátam ha köhögök vagy nagy levegőt veszek jobban fáj.Emelet köhögök és hőemelkedésem volt 15 éves lány vagyok.Mi lehet ez?

Köszi előre is


2012. jan. 16. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! lehet tüdőgyuszi! De apámnak is ez volt egy hete, mellette náthás is volt, de neki magától elmúlt 3-4 nap alatt. Lehetséges hogy ő megfázott...és te?
2012. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is náthás vagyok az nem gyanús hogy nincs lázam?
2012. jan. 16. 17:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem etől még lehet?
2012. jan. 16. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladás mindig magas lázzal jár. Valószínűleg ez egy megfázás. A hörgőkben lévő sűrű váladék miatt köhögsz, ami pár napon belül felszakad. Spontán is meggyógyulsz, de ha éjszaka nagyon zavar a köhögés akkor köhögéscsillapítót vegyél be, nappalra viszont ne, különben nem tud távozni a váladék, pang és akkor tényleg tüdőgyuszi lesz a vége.
2012. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Óriási tévedés! A tüdőgyulladás NEM mindig jár magas lázzal! Menj el orvoshoz! El fog küldeni tüdő röntgenre és kapsz antibiotikumot.

Ha elhanyagolod hegesedhet a tüdőd és szélsőséges esetben akár bele is halhatsz. Tudom miről beszélek, mert a nagybátyám ebbe halt bele! Mire orvoshoz ment már túl késő volt. 1 hét alatt elvitte!

2012. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!