Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pulzus 180-200 körül milyen...

Pulzus 180-200 körül milyen következményekkel járhatott volna?

Figyelt kérdés
Tavaly nagyon hülye voltam és csináltam egy nagy baromságot. A pulzusom ennek következtében 180-200 körül volt (15 évesen) és baromi rosszul voltam, fájt a szívem és azt hittem, hogy ott fogok az utcán meghalni, aztán ahogy leültem és lenyugodtam és telt az idő már jobban éreztem magam és túl lettem rajta, látszólag következmények nélkül. Csak így utólag gondoltam bele, hogy ennek lehettek volna (szerintem) következményei, de mivel nem vagyok orvos nem tudom. Csak kíváncsiságból. Ez mit okozhatott volna? Tényleg leállt volna a szívem (barátnőm ezzel ijesztgetett, hogy ennyinél már lehetséges lett vna hogy leáll v ilyesmi) ja és ne azt kezdjétek el légyszi részletezni, hogy milyen hülye voltam. azt én is PONTOSAN TUDOM!
2012. jan. 17. 05:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem szívritmus zavarból adódóan volt már 240 is a pulzusom. Orvos azt mondta, hogy ha ez tartósan fennáll napokig akkor kell vele törődni. Szóval a semminek a fele is semmi. (:
2012. jan. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!