Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől szúrhat folyton a szívem?

Mitől szúrhat folyton a szívem?

Figyelt kérdés

Nagyon sok orvosnál jártam, csináltak EKG-t, szív ultrahangot, de mindenki azt mondta hogy minden rendben van. Mégis egyre sűrűbben érzek éles, szúró fájdalmat. A vérnyomásomat is megmértem ilyenkor, és mindig alacsony volt.

Szerintetek mitől lehet? Mit tehetek ellene? Egyre elviselhetetlenebb...


2012. jan. 19. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol érzed a fájdalmat? Lehet, hogy csak beszorul a levegő, az is hasonló érzés. Persze tudom, hogy azt hiszed, hogy meg tudod különböztetni, de simán lehet csak a levegő, főleg, ha minden rendben van a szíveddel.
2012. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akár a stressztől is lehet, nekem egy időben attól volt.


Voltam dokinál, a szívemmel minden rendben volt, ezért más vizsgálatok is voltak (akár még a gyomrodtól is fájhat arrafelé). Végülis kiderült, hogy a stressz (nálam konkrétan szorongás) okozza. És tényleg, most hogy jobban vagyok, már nem fáj.

2012. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem 13 éves koromban voltak ilyenek. kórház ekg meg ilyenek ott nekem azt tanácsolták,hogy mozogjak,sportoljak.Akkor amikor ez volt akkor otthon tanultam nem jártam iskolába.
2012. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A szívem baloldalán érzem.

És ha a stressz okozza, akkor ennek lehet a későbbiek során következménye?

2012. jan. 19. 13:12
 5/9 anonim válasza:
Igen a sok stresz-től
2012. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. A stressz hosszú távon a tested is megbetegítheti sajnos.
2012. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Reflux is okozhat ilyet.

Nem szokott égni a gyomrod???

2012. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Jó a testtartásod?

Mert nekem is szúrt tavaly, már eltemettem magam, aztán kiderült hogy mivel rossz a testtartásom okozza..

2012. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem szokott égni a gyomrom.

Van egy kis gerincferdülésem, ezért rendszeresen tornázom, és mindig odafigyelek hogy kihúzzam magam.

2012. jan. 19. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!