Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek vagy milyen orvosho...

Mit tegyek vagy milyen orvoshoz menjek el valami kamuval h írjon ki péntekre?

Figyelt kérdés
Nem írunk semmiből, pont azért nincs kedvem menni mert nulla nap lesz. Segítsetek lécci
2012. jan. 19. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Hasmenés,,,:) az mindig bejön. Kis hányinger stb.. és tuti azt mondja maradj otthon.
2012. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
sztem gondkolkodj el,mert lehet míg neked ír a semmiért szünetet,lehet addi g valaki állapota súlyosbodik mert a te semmidért elvettél tőle 2 percet!
2012. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsó te tiszta hülye vagy .. túl komoylan veszed a világot .. kedves kérdező senki nem fog háziorvoshoz menni ha oylan súlyos az állapota mit ahogy a felettem lévő írta ..nem fognak miattad meghalni .. úgyhogy menj el a háziorvosodhoz és mond azt neki hogy hánytál este és hőemelkedésed volt .. most meg rossz a közérzeted..ha hasmenést mondasz akkor felír valami hashajtót.. :D és még ciki is .. XD
2012. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
igen akkor hogy lehet h egy kislány egszer csak összeesett és meghalt? mi van ha azon a 2 perce n múlna az élete? mert sosem tudhatod mikor halsz meg,ők se tudták hiszen csak megfázott!Gratulálok kis hülye gyerekek
2012. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de hasmenést már bedobtam 2szer... valami más orvos?:S fülészet az kiir??
2012. jan. 19. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!