Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvoshoz forduljak? Bővebben...

Orvoshoz forduljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pár hónapja elkezdett fájni a hátam, és a mellkasomban nyomást, és szúró fájdalmat érzek. Eddig nem akartam orvoshoz menni, mert úgy gondoltam hogy nem lehet komoly probléma. Köze lehet ahhoz hogy 3 hetesen tüdőgyulladásom volt?


Köszönöm előre is a válaszokat!:)


2012. jan. 13. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
a tüdőgyuszinak vannak komoly szövődményei. nem ártana orvoshoz menni.
2012. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet hozzá köze. Háziorvos jó lenne ha látná.
2012. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nagy Klára Linda válasza:
Szia...Én is így jártam csak annyi különbséggel hogy én be is lázasodtam ..... Nem mentem orvoshoz mert azt hittem hogy semmi baj nincs csak a terhességem miatt...Hát képzeld egyik éjszaka be kellett mennem a Korányi Kórházba ahol már azonnal lélegeztetőgépre tettek mert oxigén hiányos vagyok....Tegnap jöttem haza ......Minden képen menj orvoshoz maximum hazaküld ha nincs baj ....De inkább menj és küldjön haza mint bármi bajod legyek .....Gyógyulást :)
2012. jan. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. jan. 14. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!