Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fűző és gerincferdülés. Ront...

Fűző és gerincferdülés. Ront valamit ennyi idősen vagy segít? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok és anno 14 éves korom körül megállapították, hogy gerincferdülésem van. Gyógytornára kellett járnom, illetve corset-et is kellett volna hordanom - de ez ellen fellázadtam anno, így nem lett belőle semmi. A gyógytornát is kb. csak fél évig csináltam. Szóval a gerincem nem állt helyre. Így felnőtt fejjel már bánom, nem azt mondom, hogy húúú, de feltünő, de észrevehető adott esetben.

Én úgy tudom (legalábbis nekem azt mondták), hogy huszonéves koromtól már nem nagyon "görbül" jobban max 1-2 centit már.

A fő kérdés, amire kiváncsi vagyok:

iszonyúan tetszenek a fűzők ( divatfűzők, acélmerevítősök), be is szereztem egyet most. A célom, hogy karcsúsítsak a derekamon, csak a kérdés az, hogy előfordulhat hogy pont a gerincferdülésem miatt aszimmetrikusan karcsúsodik majd a derekam? :S

Erre értettem azt, hogy ront-e ezen a fűző... Mert gondolom a tartást ez is javítja, habár nem speciális gyógyászati fűző, de egyenesen ülök benne stb...


2012. jan. 19. 19:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!