Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok és 1...

14 éves lány vagyok és 1 hónapja járok a pasimmal akit nagyon szeretek. Felötlött benünk hogy tovább kéne lépnünk és azon gondolkodtam hogy ez nem tul korai?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 18:09
1 2
 1/12 Darkkingdom ***** válasza:
100%
DE NAGYON korai!Várjál azzal még!
2012. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Darkkingdom ***** válasza:
100%
14 évesen egy hónap után nehogy bármi olyat csináljatok már,könyörgöm,még gyerekek vagytok!
2012. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval - még ne! Ne 14 évesen, és ne 1 hónap után ... hidd el, érdemes várni. Éretten, felkészülten jobb lesz :)
2012. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
erre 1 év múlva nagyjából visszatérhettek..talán..
2012. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az 1 hónap még semmi, meg még túl fiatalok vagytok hozzá, az odáig oké hogy a mai világban már az a jellemző hogy 13 évesen veszítsük el a szüzességünket, de ráértek még várni vele. Meg egy kapcsolatba nem is jó ha nagyon előre léptek, akár hány évesek is vagytok.
2012. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a mai világban már sajna nem korai, de sajnos korai , és én is várnék vele, különben nagyon megbánod később!

Nem kell azt nézni hogy a barátnőidnek már megvolt az 5. pasi, te légy okosabb!

2012. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

JAJJAJJ fiatalok vagytok még.

Ne tegyél olyat,amit később megbánhatsz!

14/L

2012. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret, akkor szeret úgy is, ha nem léptek tovább, ha meg nem szeret igazán, el fog hagyni akkor is, ha tovább léptetek. Ezért nem kell ezt a dolgot elkapkodni. Ráértek még bőven.
2012. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De, baromira korai.

Tisztában vagy azzal pontosan, hogy hogyan lesz a gyerek? Hogy milyen védekezési módszerek vannak? Hogy hogy működik a női ciklus? Hogy mi tudsz tenni, ha teherbe esel?

Gondolom nem.

2012. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem csak is azért ötlött fel benned, mert sok helyen hallod hogy más ilyen korú is csinálja. és már MOST kezd ciki lenni, hogy te nem. ezért változtatni akarsz. Pedig ez még túl korai, biztos vagyok benne hogy nem vagy felkészülve rá lelkileg. és amúgy sem értem egy hónap után miért kell lefeküdni valakivel 14 évesen.
2012. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!