Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teljesen felborult a biológiai...

Teljesen felborult a biológiai órám, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szó szerint 3 hónapja megy ez a dolog. Vizsgaidőszak volt és tanulni este tanultam csak. Egész este ébren vagyok, teljesen éber állapotban, mint egy bagoly. Reggel 6-7körül fekszem le aludni és délután 4-5-ig alszom. Megpróbáltam kihagyni a nappali alvást (tehát ébren voltam több mint 48 órát) de így sem tudtam este elaludni időben, csak fetrengtem az ágyamban össze vissza. 6-án kezdődik az új félév, nem tudom hogy fogok bejárni reggelente.Magyarországon sajnos nincs cortisol mérés se melatonin bevitel külföldön pedig "kicsit" költséges lenne befeküdnöm egy alváscenterbe. SEGÍTSETEK!! 19/l

2012. jan. 23. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki úgy, hogy felkelsz már délben, akkor biztos nem fogod bírni 6-ig, lehet, hogy már 2-kor elalszol. A következő nap meg kelj fel 9-kor. Ezután már biztos álmos leszel éjfélkor.
2012. jan. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%

"Vizsgaidőszak volt és tanulni este tanultam csak."


Mi a f*szt csináltál reggel, délelőtt és délután?

Amúgy Magyarországon mérnek kortizolt, de a szintjének semmi köze az idióta életviteledhez. Melatoninreceptor-analógokban ne gondolkozz, mert az orvos kiröhög, az alváscentrumban pedig azt csinálják, amit te is véghezvinnél magadtól otthon.

Legközelebb ne éjjel kezdj el tanulni, mert hamar véget fognak érni egyetemi éveid.

2012. jan. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2012. jan. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!