Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szem alatti lila karikának...

A szem alatti lila karikának mi az oka?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és már évek óta karikásak a szemeim és nem tudok vele mit kezdeni. Nem táskás, csak egyszerűen lila és nagyon csúnya. Sokan azt mondják, hogy alváshiány, de eleget alszom, nem vagyok fáradt. Lehetséges, hogy valami egészségügyi oka van?
2012. jan. 23. 07:25
 1/5 Comedian válasza:
Szerintem ez emberfüggő. Dohányzástól, alkoholfogyasztástól, és ahogy írtad, alváshiánytól is lehet. De én is hasonlókkal küszködöm, és nem élek ezekkel. :/
2012. jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vashiánytól is lehet, nekem is attól volt, bár annak egyéb tünetei is lehetnek: fáradtság, sápadtság, hajhullás, fejfájás, szédülés, száraz bőr, stb.
2012. jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Alkohol és dohányzás semmilyen szinten nincs. Vashiányos csak régebben voltam, már nem, ill. hallottam még, hogy a vitaminhiánytól is lehet, de az utolsó vérvétel szerint semmi ilyesmi nincs.
2012. jan. 23. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet örökölt is.
2012. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
másnak nincs ilyen a családba és nekem se volt mindig
2012. jan. 23. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!