Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kellemetlen lehelet?

Kellemetlen lehelet?

Figyelt kérdés

Üdv!


16 éves vagyok.Kicsit gátlásos,valamint nem adhatom önmagam sok helyzetben!Az ínyem kicsit világos,de ez szerintem normális. Amikor bekerültem középiskolába ,rá nem sokkal jelentkezett ez a kellemetlen probléma.lehet,hogy a stressz miatt alakult ki,habár próbálóm kivonni a stresszt az életemből ,de még így is fenn áll a probléma.

Nincsen rossza fogam,csak néha érzem,hogy sok a gyomorsavam,de ezt is kezelni próbálom.Ha úgy érzem,akkor veszek be Rennit,de ez sem szünteti meg.Szinte mindig fehér lepedékes a nyelvem!

Nem tudok már mire gondolni,sokféle módszert kipróbáltam,de nem használt.Szerintem más állhat a probléma hátterébe.Volt egy időszakom,amikor sokat fogytam.Vérvételre is elmentem de semmit sem találtak!

Már egy gégészeti vizsgálatra gondoltam,hátha ott van a gond forrása!


Egyéb tanácsokat,tapasztalatokat kérnék,hátha még valaki küzd ilyen problémával,valamint ezek a módszerek sem hoztak neki sikert,mi hozta meg a várt eredményt!


2012. jan. 23. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogkőtől, de refluxtól (gyomorprobléma)is lehet a lehelleted rossz, ez utóbbi elképzelhető, mivel sok a savad.
2012. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!