Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » RIVOTRIL-t szorongásra?

RIVOTRIL-t szorongásra?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon zavaros az életem,és gyötör a szorongás,már fizikailag is megmutatkozik,nehezen érem el az erekciót,mert közben nagyon stresszes dolgokra gondolok.

Régen szedtem,és nemrég kórházban is kaptam injekció formájában..(műtét elött)De találtam itthon is,0.5mg-os kiszerelésben...

Muszáj valami nyugtatót szednem,mert érzem hogy idegproblémáim vannak/lesznek,és ezek a tényezők amik okozzák,nem fognak változni,a családom főleg nem..

20/F



2012. jan. 25. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Xanax
2012. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is,mindkettővel rendelkezem.
2012. jan. 25. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
én szedtem rövid ideig, poszt traumás sokk kezelésére kaptam. de én csak ugy doki nmélkül nem kezdeném szedni nem lenen jobb megkeresni egy orvost?
2012. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem,sokat voltam orvosnál,és elegem van belőle én csak élni szeretnék és nem kórházba járkálni,suliban kötni le az össze időm és a többi
2012. jan. 25. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Drogozás helyett inkább döntsd el, mi a szart akarsz kezdeni az életeddel 20 évesen.

A clonazepam szorongásoldó, de nem orvosi felügyelet nélkül szedhető szer.

2012. jan. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először menj el dokihoz, és kérdezd meg, mit ajánl, egyáltalán, hogy kell-e gyógyszer erre. Én is azt szedem, mert olyan betegségem van, amitől szorongok és pánikrohamaim vannak, de nekem is orvos írta fel, magamtól nem szedtem volna. De azóta sokkal jobb.
2012. febr. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!