Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy egy héten...

Mitől lehet, hogy egy héten kb 2x-3x van székletem, de akkor is hasmenés? Egy ideje fennáll a probléma, úgyhogy nem hinném, hogy vírus.

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

napi 3 és heti 3 még elfogadható.

naponta és hetente kevesebb vagy több...ott már szerintem nincs minden rendben a bélműködéssel.

hasmenés: pajzsmirigytúlműködés is okozhatja.

esetleg más panasz?

2012. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elég sűrűn van hányingerem, és a gyomrom is szokott fájdogálni. Voltam gasztroenterológusnál, de nem talált semmit sem.
2012. jan. 26. 12:32
 3/11 anonim ***** válasza:

és az mit csinál az a gasztrodoki?

inkább belgyógyászati kivizsgálás kéne neked.

2012. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vagy gyomortükrözés. nics savad? vagy hogy kell kérdezni?
2012. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

El kellene menned gasztroenterológushoz, hogy kivizsgáljanak, nehogy valami komoly bajod legyen. Pl. [link]

Vagy valamilyen vastagbél gyulladás.

2012. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A gasztrodoki az emésztőrendszerrel kapcsolatos dolgokat vizsgálja. Ő is azt mondta, hogy gyomortükrözésre lenne szükségem, de attól nagyon félek, így nem mentem bele a dologba. :( Pedig mostmár lehet, hogy rá kéne vennem magam, mert tényleg nem vagyok jól.
2012. jan. 26. 12:48
 7/11 anonim ***** válasza:
ugyanmár, más is volt már gyomortükrözésen, mindenki túlélte. ne várd meg, míg komolyabb baj lesz!
2012. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom, teljesen igazad van, de én akkor is nagyon félek. Nevetséges vagyok, de akkor is. :)
2012. jan. 26. 12:56
 9/11 anonim ***** válasza:
megértelek, énis félnék, de ha menni kell, hát menni kell! de előbb belgyógyászatra kérj időpontot. a vérvételből is sok minden kiderül..
2012. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet pszichés alapú is a dolog, pl. fokozott stressz. Én épp vizsgaidőszakban vagyok, életem eddigi legdurvábbja, és hát ... ne beszéljünk inkább az emésztésemről az elmúlt néhány hétben... de tudom, hogy ez nálam rendbejön.
2012. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!