Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet-e hörcsögallergia?

Lehet-e hörcsögallergia?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon allergiás vagyok valamire a szobámban. Nem tudom mi lehet a hörcsögre gyanakszom, de mér több mint fél éve megvan és nem volt gond eddig.
2012. jan. 28. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Allergia bármikor kialakulhat. Vidd ki a szobádból a hörcsögöt, ha jobban leszel, akkor tőle volt.
2012. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leginkább allergia vizsgálat terítheti ki mire vagy allergiás, de ha egy időre valakire rá tudod bízni az állatkát, ezt ki lehetne zárni (vagy megerősíteni).
2012. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mik a tünetek? Milyen gyakran takarítod őt, illetve a helységet?

A forgács szálló pora is okozhatja. Tél van, tehát valószínűleg jobban beteríti a levegőt, mivel kevesebbet van nyitva az ablak.

Ha a höri, vagy a forgácsa ludas, akkor se válj meg tőle, csak takarítsa más helyetted, utána szellőztessen, és ne a te szobádban legyen.

2012. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam más szobába tenni, de aznap gyógyszert is vettem be. Másnap már gyógyszer nélkül nem volt olyan vészes. Most meg estefele kezdett el nagyon folyni az orrom,kapar a torkom kicsit és tüsszögnöm . :(
2012. jan. 28. 19:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan mint a nyáron néha előjövő allergiám.
2012. jan. 28. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Keresztreakció valamilyen étellel?

Szurkolok a hörinek! :) Milyen típus, mennyi idős? (Őőő..hátha gazdát kell neki majd keresni.)

2012. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy étel lenne. Olyan kb hét hónapos törpehörcsög. Én se szeretnék megválni tőle. Most kivittem a homokozóját, csincsilla homok van benne.
2012. jan. 28. 20:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!