Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsan lejönni...

Hogyan lehet gyorsan lejönni napi 4 mg frontinról?

Figyelt kérdés

Minél hamarabb le szeretném rakni, olvasgattam hogy lassan ajánlatos csökkenteni de nincs sok időm, mert ősztől szükségem lesz a tiszta elmére, tanuláshoz. Tehát mondjuk június hónapban meg kellene tőle szabadulni, nagyon max. július.


Tippek, ötletek?


máj. 21. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
4mg-tól nem tudsz megszabadulni ilyen rövid idő alatt, brutális elvonási tüneted lesz. Az is kérdés mióta szeded, de alaphangon ennek letétele fél év.
máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 éve szedem, de tavaly év végéig 3 mg volt, kb. év elejétől csúszott fel 4 re.
máj. 21. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mondom h ezt kell csinalni de velem ez volt:


A jarvany alatt kifogytam a xanax rivotril frontin szent haromsagbol es a rendelo meg zarva volt. Az a 2 het alatt amig nem tudtam szedni, ket embertelen panikrohamot kaptam, azt hittem elpusztulok. Aztan eltelt 2-3 het kb es ki tudtam valtani gyogyszert de akkor mar nem akartam szedni. Utana kb meg egy evig voltak furcsa tuneteim, de tuleltem. Nagyon nagy dozist szedtem es kevertem is oket. Azota evek teltek el es teljesen jol vagyok.


Korhazban is le tudnak hozni rola ha orvosi felugyeletet akarsz de ott is elegge drasztikusan csinaljak.


Ajanlom ezt: Dr. Heather Ashton fele manual ami leirja h fokozatosan hogy kell abbahagyni, neten valahol fent van angolul. Fordito programmal leforditod. Aprankent le lehet faragni beloluk kessel vagy valamivel es ugy lejonni rola.


Vannak opciok, mindenkepp szokj le rola!! Eletem legjobb dontese volt!

máj. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja es ne surgesd magad! A suli nem er annyit! Ugyesen csinald, hogy tuti sikeruljon, ne ess vissza stb.
máj. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!