Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Attól lehet bajom, ha úgy...

Attól lehet bajom, ha úgy iszok, hogy kiakasztom a gégémet és így nem kell nyelnem? Mármint fulladás vagy ilyesmit nem okozhat?

Figyelt kérdés

Igen, tudom "gyökér ötlet, megint unatkoznak a fiatalok" stb lesz a kommentek 3/4-e, de én azért szeretném megkérdezni:D

A "mi a jó ebben Neked?" kérdésre a válasz:Először tökéletesítem szörpön/vízen, aztán jöhetnek a kocsmákba a fogadások sörrel...:D

-Bocsi, ha rossz helyre írtam a kérdést, de nem találtam olyan témát, hogy "lehet-e bajom, ha kiakasztom a gégémet?"-


2012. jan. 28. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A gégefedő azért van, hogy elállja a táplálék és a folyadék útját nyelés közben. Automatikusa lezár a nyelés közben, de sztem ha te megpróbálnál csak úgy nyelés nélkül inni, tuti a tüdődben landol. Gondolom fiú vagy, na , ne ezzel akarj kemény lenni, hogy csak úgy döntöd a sört magadba, ígyis úgyis csak annyit fogsz tudni meginni belőle, amennyi a gyomrodba belefér...
2012. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja fiú vagyok, és nem az a cél, hogy én 15l-t igyak, hanem hogy egy bizonyos mennyiséget gyorsabban igyak meg, mint a többiek..:D
2012. jan. 28. 21:51
 3/3 A kérdező kommentje:
(Egyébként tudok így inni, párszor már csináltam, csak gondoltam rákérdezek, hogy lehet-e belőle baj..Tehát nem most fogom megpróbálni, hogy tudok-e egyáltalán)
2012. jan. 28. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!