Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbélnyílás tályog és sipoly...

Végbélnyílás tályog és sipoly műtét után mennyi idő a gyógyulás (amikor már nincs fájdalom)?

Figyelt kérdés
A páromat 2 hete műtötték, 3. nap hazajöhetett, de azóta is ha mozog, nagy fájdalmai vannak. Meddig normális ez? Hétfőn megy kontrollra. Teljesen kivan már borulva idegileg szegény, mivel semmit nem tud csinállni a fájdalom nélkül, műtét elött is borzalmas kínokat élt át, és most folytatódik. Sipoly és tályog is volt a kórházi papír szerint.
2012. jan. 28. 21:21
 1/3 anonim válasza:
Gondolom, már nem aktuális, de én két hónapja szenvedek, és még kb. sehol sem tartok. Már megkezdték a sipoly járatom eltüntetését... A párodnak mennyi idő volt, mire rendbe jött? :S
2013. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KITARTÁS! A mai napig nem múltak el teljesen a tünetek. Vissza vissza térnek(fájdalom nincs egyáltalán az a műtét után kb 1-2hónapra elmúlt teljesen, de a meleg hatására pl levedzik és elég kellemetlen szaga van, hiába mosakszik, pedig nem genny hanem ilyen víztiszta valami ürül)
2013. jún. 1. 21:41
 3/3 anonim válasza:
Tudom, hogy nagyon régi a kérdés, de azóta hogy vagytok? Engem most műtöttek egy hónapja másodjára, nem fáj túlságosan, de diszkomfort érzet és néha egy kis szúró fájdalmam van. Mivel az egyik farpofán csak tályog volt az egyáltalán nem fáj, de a bal néha megduzzad, gennyezik. Lassan 5 hónapja szenvedek ezzel.
2019. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!