Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van akinek segített a fogamzás...

Van akinek segített a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Erősebben szőrös vagyok mint egy átlagos nő,és igazából már problémám nincsen,csak ez,meg nagyon izzadós típus vagyok,de anya és a nagymamám is ilyen volt.Nem vagyok elhízva,a menzeszem rendben van.Ha elmondanám a nőgyógyászomnak,és felírna vmi magasabb hormontartalmú készítményt az segítene?A melleim megnőnének tőle?Mert elég kicsik..anyának nagyobb volt fiatalabb korában mint most nekem,viszont a nagymamámnak meg nagyon kicsi volt és lehet hogy az övét örököltem:(

Van akin segített a fogamzásgátló?

18/L


2012. jan. 30. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne nőgyógyászhoz menj, hanem endokrinológushoz! Egyértelmű hormonálisak a problémáid, az pedig rá tartozik. A fogamzásgátló meg vagy elnyomja a problémát, ha olyan akkor még azt sem, de amint abbahagynád visszajönne minden gondod.
2012. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De erre létezik egyáltalán más gyógymód?
2012. jan. 30. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogamasgátlló NEM gyógymód erre, mindenképpen vizsgáltasd ki magad. Ha tényleg endorkinológiai bajod van, akkor arra tudnak megfelelö kezelést adni, de nem feltétlen fogamzásgátlót.
2012. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván ki fogom magam vizsgáltatni,csak szeretném tudni hogy van erre a problémámra végleges megoldás...de egyáltalán volt akinek nőtt a melle a fogamzásgátlótól?
2012. jan. 30. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problemam,en kivizsgaltattam mindent,nögyogyasz,ö küldött hormonvizsgalatokra ,minden rendbe volt,fogamzasgatlot mas okbol nem szedek,de hallottam hogy segit a zsiros börön,de a szörzet marad.Viszont ha van valami rendellenesseg,biztos kapsz ra valamit.Mivel egeszseges vagyok,nem kutattam tovabb,es semmilyen gyogyszert sem szednek ez miatt.
2012. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!