Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az állandó gyomorégés, sok...

Az állandó gyomorégés, sok sav okozhat rossz bélműködést, hasmenést?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Pl. stressz tud gyomorégést okozni, s hasmenést is.
2009. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy veszel Rennie-t, hátha segít. Pár napig használd és kiderül. De szerintem egy kis diéta sem ártana és lefekvés előtt pár órával már ne vacsorázz, ne terheld túl a gyomrod. Ha ez sem segít, ha nem múlik el, érdemes orvoshoz fordulni.
2009. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen okozhat mindenféle emésztési zavart.Én gyogyszerek helyett sokkal barátságosabb lehetöséget javasolnék.Most jegyzem meg hogy saját példámbol okulva.A gyogyszerek csak a tüneteket enyhitik ideig - oráig,de a természetes gyogymodok helyre állitják a gyomor optimális müködését.Én elkezdtem figyelni hogy mit eszem és iszok.No cola,nekem az volt a halál,állandoan ezt ittam.Helyette gyogynövény teák.

Dr.tea /ez egy tea család neve/

Cékla tea,

Zöldmezö tea/összetevök:buzafü,zöldárpa,lucerna,zöldzab/

Cékla tea

Kamilla tea

Az közérzetem teljesen megváltozott ezektöl a teáktol.Az étkezésemben nem nagyon kellett változtatni eddig sem ettem füszereset ,zsirosat.Remélem tudtam segiteni.Jó egészséget kivánok.

2009. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!