Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szálka ment a hüvelykujamba,...

Szálka ment a hüvelykujamba, mi lehet a legroszabb?

Figyelt kérdés
2 napja szálka ment a hüvelyk ujamba és nem tudtam kiszedni ma meg olyan mindtha bedagadt vagy begyuladt volna mi lehet a legroszabb?
2009. jún. 1. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
A Legrosszabb a vérmérgezés, egy vörös csík elkezd napról napra felfelé menni,ez halállal is végződhet.Általában betokosodik az idegen test. Szedd ki a szálkát mindenféleképp, ha nem megy, menj el orvoshoz.
2009. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
64%
Lőnek az ujjadnak...nélküle maradsz:-)nem vicc de megeshet ha elfertőződik annyira...tűnés dokihoz még nem késő...minél tovább vársz annál nagyobb kín lesz...mint általában az orvosoknál lenni szokott
2009. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem ez rendszeresen megtörténik,hogy szálka megy a kezembe,és nem tudom kiszedni.Pár nap múlva bepirosodik,majd begyullad.Egy kicsit fáj,de másnapra begennyesedik,és ilyenkor kinyomom a váladékot amivel együtt mindig kijön a szálka is.(utána mindig fertőtlenítem)..Kellemetlen,és mint mondtam egy kicsit fáj,de még olyat nem hallottam,hogy valaki egy szálka miatt meghalt volna...
2009. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló nekem is pont ez van bepirosodott és szerintem be is fog gyuladni és utána meg genyesedni fog és a genyel együtt ki fog jönni asszem
2009. jún. 1. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Első válaszoló volnék ..Ja-ja csak hogy az volt a kérdés hogy mi lehet a legrosszabb.. és azért mert xy nem halott róla hogy vki meghalt vagy hogy az a mondat

"hogy a rosseb vigyen el" miből ered, neki ismeretlen... illetve miért találták fel a penicillint, vagy a tetanusz védőoltást. Köszönöm szépen azért negatív értékelést.

2009. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!