Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat az egyik talpam?...

Mitől fájhat az egyik talpam? Erősen lüktet! Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Már egy hete fáj a bal lábam, a talpam közepétől a sarkamig. Ha pihentetem, akkor is, de ha újra ráállok, akkor nagyon. Valami gyulladás lehet? Állómunkát végzek, de hogyhogy csak az egyik fáj?
2009. jún. 1. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meghúztad,de ha még mindig fáj a talpad akkor inkább menj el orvoshoz.
2009. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hűha! Nekem így jelentkezett a sarokcsont kinövésem. Ez rendszerint csak egyik lábban szokott megjelenni. Nagyon hosszadalmas és fájdalmas betegség. Tulajdonképpen kórós csontburjánzásról van szó. A kezdeti kezelések /ultrahang és már nem is tudom pontosan mit csináltak velem //régen volt/// semmit nem javítottak. Szteroidot akartak beleinjekciózni, de nem engedtem. Az operációt pedig ritkán ajánlja az orvos, mert meg kell bontani az egész vastag szövetet a saroknál és elég komplikált. Elővettem a józan eszemet és elkezdtem jegelni. Kb. két hét alatt teljesen elmúlt a fájdalom és gyulladás. Naponta legalább másfél-két órát jegelten jégakkuval, fekvő helyzetben. Ez az egy hatott /ennek 8 éve/ és azóta sem jött vissza. Próbáld meg! Irj, ha javulgatsz!
2009. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jún. 1. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!