Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jár az alábbi esetben utazási...

Jár az alábbi esetben utazási költségtérítés?

Figyelt kérdés
Vidéken élünk, de édesapámat Bp-re kellett vinnünk egy vizsgálatra. Az eredményt csak akkor postázták volna, ha vittünk volna felbélyegzett válaszborítékot. De erről nem tudtunk. Így tehát fel kell mennünk az eredményért. Kaphatok utazási költségtérítést, ha én megyek fel érte, vagy csak édesapám kaphat? vagy ő sem, mivel nem vizsgálat céljából menne fel? köszönöm, ha valaki tud segíteni.
2012. febr. 5. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Kérdésre kérdés(és bocs,hogy visszakérdezek):

Miért nem mondtad azt,hogy elnézést,pár perc türelmet kérek!(mondjuk valami kamuindokot,Kilépek a kocsiba,ottmaradt apu TAJ-kártyája,vagy akármi) és amíg kilépsz,a legeslegközelebbi postán simán vehettél volna egy megfelelő méreű és típusú borítékot - és max. egy százasba vagy 200 forintba került volna,tehát ha a vizsgálat -gondolom meglehetősen borsos- árát ki bírtad fizetni,akkor ebbe már sehogy se rokkantál volna bele...Szóval nem értelek...Ezt megmagyarázod?

2012. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Küldjetek fel postán egy válaszborítékot!
2012. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: MRI vizsgálat volt, este 21:00-ás időponttal, a baleseti intézetben, tehát ilyen későn hiába szaladtam volna ki a postára, amit mellesleg fogalmam sincs merre van.

Második: A postázás jó ötlet, látod ez hirtelen eszembe se jutott, köszönöm! bár ettől függetlenül azért még érdekelne a válasz, csak hogy tudjam..:)

2012. febr. 5. 15:19
 4/4 A kérdező kommentje:
jaj még valami!! miért is kellett volna kifizetnem a vizsgálatot??? ezt nem értem..
2012. febr. 5. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!