Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak torokfájás ellen?

Mit csináljak torokfájás ellen?

Figyelt kérdés

Már pár napja kegyetlenül fáj a torkom :S Iszonyúan kapar, hiába iszok rá 2 másodperc és megint kapar, mint állat.. -.-"

Iszom a teákat, neo citrán, mebucain de semmi.. Vkinek vmi tipp?



2012. febr. 7. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
mondjuk menj el dokihoz? ...öregem....az is lehet hogy oylan szionten be van gyulladva hogy antibiotikum vagy gyulladáscsökkentö kéne rá. erre nem gondoltál? mert iylen durva esetre a mebucain meg strepsils meg stb semmit se ér.
2012. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Doki.

Mert ha napok óta nem múlik, lehet tüszős mandulagyulladás.és azon ezek a gyógyszerek nem segítenek.

2012. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a neo citrán meg náthára van,nem torokgyulladásra.
2012. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jó de faszom szüleim is azt mondják h igyak teát, meg neo citrant, pihenjek azt kész.. de szart sem ér, ezért soha nem szoktam dokihoz menni, mert én havonta kb 2x fázok így meg.. köhögök, fáj a torkom ..
2012. febr. 7. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Stodal kanalas segített. 200 ml, kapható patikában, 1400 Ft körül. Napi három evőkanálnyi és 3 nap múlva már alig köhögtem. :)
2012. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a "faszom szüleim"????
2012. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kemény fiú vagy, el lehet ballagni az orvoshoz, nem kell hozzá, hogy anyuci apuci fogja a kezed!
2012. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem a szüleimre írtam h faszom.. hanem h jó de faszoom..mindegy ezt írásba nem lehet úgy érzékeltetni..Amúúgy meg nem megyek rvoshoz, mert iskolába kell mennem -.-" Le se szarják itthon, h majd megdöglök, de hát nembaj :)
2012. febr. 7. 20:00
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


akkor tessék.:)

az internet csodákra képes. ha valamelyik beválik akkor nem kell orvoshoz rohangálni meg gyogyszerre költeni.

nem tom mennyire undorodsz ezektöl a növényi löttyöktöl,de pl a céklalé is isteni, én meg hagymateát is ittam az se volt rossz,pedig azt hittem.

2012. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
grapefruit mag kivonat,antiszeptikus hatású nekem segített torokfájásba,ha gargarizálsz vele.Egyébként coldrex? Jó lehet még rá a kamillatea is,ízesítetlenül.Vagy rubophen,abban van gyulladáscsökkentő is,ésha mész suliba akkor ott is meleg teát (vagy legalább langyosabbat) kellene innod,és sál alap ilyen hidegben.Na meg az orrodon vedd a levegőt.És úgy alapvetően melegen öltözködj.Tüszős mandulagyulladásra akkor gyanakodhatsz,ha a mandulád feldagadt és fáj,ésha tükörben megnézed akkor hátul fehér pöttyöket látsz a manduláidnál.De ha végkép nem múlik tényleg orvos kellene.
2012. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!