Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Roaccutan...

Mit gondoltok a Roaccutan gyógyszerről?

Figyelt kérdés
A bőrorvosom fel akarja írni nekem ezt a gyógyszert. Nagyon sokat olvastam itt is róla, sok jót de több rosszat. Aki már használta az légyszi írjon hogy meg-e érte vagy nagyon sok a mellékhatás? Remélem ez a gyógyszer segít és már nem térnek vissza a pattanásaim mivel az arcom a hátam és a mellkasom is elég csúnya. Nektek a gyógyszer szedése után voltak még problémák a pattanásokkal? A válaszokat előre is köszönöm :)
2012. febr. 11. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ismerős szedte, szépen elmúltak a pattanásai, de nagyon száradt tőle a bőre, az ajka is mindig nagyon feltűnően cserepes volt. de szerintem ha mellette krémeket használsz, akkor nem lesz gond.
2012. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ha már az ég világon semmi más nem segít.
2012. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) . Sok krémet kipróbáltam de évek óta szenvedek a pattanásokkal és már nagyon kellemetlen.


15/L

2012. febr. 12. 12:59
 4/5 anonim válasza:
én majdnem egy évig szedtem, ennek már két éve, és egyáltalán nem jöttek vissza a pattanásaim. a mellékhatások főleg az elején baromi kellemetlenek, leginkább az, hogy állandóan szárad a szád és fájnak az ízületeid, plusz kerülnöd kell egy csomó mindent, én mégis életem egyik legjobb döntésének tartom, hogy bevállaltam, egy életre megszabadultam a pattanásoktól. ha végleg meg akarsz tőlük szabadulni, vágj bele. tapasztalatból mondom:)
2012. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én jelenleg is szedem és imádom. Semmi mellékhatása nem volt nálam (a bőrszárazság és az ajkak kicserepedésén kívül), teljesen elmúltak a pattanásaim. Amit még imádok benne az az, hogy anno naponta kellett mosnom a hajam, de mostmár elég heti 1x!
2013. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!