Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alulműködéssel...

Pajzsmirigy alulműködéssel küzdők! Depresszió?

Figyelt kérdés

10 éve diagnosztizáltak nálam pajzsmirigy alulműködést, és ennek megfelelően gyógyszeres kezelést is kapok. Sajnos kb. ennyi ideje mutatok depresszió-szerű tüneteket is, amik az utóbbi időben egyre inkább elhatalmasodnak rajtam (szuicid gondolatok, tartós lehangoltság, motiválatlanság stb.).


Érdekelne, hogy akik szintén ilyen betegséggel küzdenek, náluk megjelent-e depresszió, illetve milyen intenzitással. Elhízást és egyéb jellegzetes tüneteket (a fáradékonyságot kivéve) hála a jó égnek nem tapasztaltam, így nem tudom, konkrétan emiatt a betegség miatt vagyok-e ilyen állapotban vagy valami más miatt, és ennek megfelelően nem tudom, hogy mit tudnék ezzel az állapottal kezdeni.



2012. febr. 13. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a mai napon derült ki hogy a TSH 7,46, amitől az orvos szinte kihült :D

Én egyre csak fogytam és elvileg még fogok is tőle, de a fáradtságon és a figyelmetlenségen kívül nincs más bajom, én ezt nem betegségnek kezelem, viszont sokat olvastam róla de depresszióról szó sem esett, ennek valami más háttere van, szerintem beszéld meg orvosoddal, aki biztosan kideríti mi is az igazi oka a depressziódnak.

2012. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!