Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pajzsmirigy alulműködéssel...

Pajzsmirigy alulműködéssel kapcsolaosan van valakinek tapasztalata? Gyógyszeres kezeléssel javul?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A laboreredmények mindenképpen javulnak, szubjektíven nem biztos, hogy érzel különbséget.
2010. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt értsem úgy hogy az általános közérzetemnek annyi???:-((((
2010. márc. 25. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nagynénémnak van ilyan betegsége, már 1 éve. gyógyszeres kezelésre javult minden tünete, mára jól van, sőt, hamarosan szülni fog egy egészséges kisfiút. be kell tartani, amit az orvos ír és minden rendbe jön. csak idő kell.
2010. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy az általános körérzetednek annyi. Nekem nem volt semmi bajom a közérzetemmel, így aztán változást se érzékeltem, de akinek érzésben is problémát okoz a pajzsmirigy alulműködés, annak biztos van érzékelhető változás a kezeléstől. Ha néhány hét után sem, akkor nem az volt a probléma oka.
2010. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nálam érzékelhető a változás.Ráadásul a libidó is erősen csökkent...:(((
2010. márc. 26. 00:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen gyógyszert kaptál, én L-Thyroxinból75-öst.

Nekem ez jó és semmi problémám tőle, de azt mondták életem végéig kell szedni. 3havonta megyek vérvételre , az eredménytől függöen mondja meg mennyit szedjek.

2010. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
A libidónak nem csökkennie kell, hanem nőnie. Úgyhogy az biztos nem a gyógyszertől van.
2010. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Anyukámnak még a menzesze is abbamaradt anno, meg nagyon meghízott, lelassult... Mára már jól van, egyedül a súlyfelesleg maradt:S Tornázz sokat;)
2010. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!