Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alulműködéssel...

Pajzsmirigy alulműködéssel küzd valaki?

Figyelt kérdés
Leírná nekem hogy mivel jár ez...bár mi érdekel ami ehhez köthető. Cikkeket olvastam már de a személyes tapasztalat jobban érdekelne.( életkor,súly,hízás,fogyás,örökölt vagy kialakult,ehhez a betegséghez köthető plussz problémák vagy betegségek.Ill kinél mi miatt csinálták meg a vizsgálatot.) Nagyon köszönöm!
2009. szept. 6. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pm. beteg vagyok. Sokáig azt hittem a változó kor tüneteivel küzdök. A helyzet már odáig fajult, hogy képes voltam napi 13-14 órát aludni, mégis fáradt voltam Állandó szorulással küzdöttem és nagyon rossz volt a közérzetem. A körmöm töredezett és a hajam iszonyúan hullott. A súlyom 104 kg-ra gyarapodott /most szabadulok meg tőle/ holott alig ettem valamit. Egy természetgyógyász javaslatára végeztettem pm. vizsgálatot. Ott derült ki a betegségem . Mióta a hormonszintem beállt ismét jól érzem magam, életkedvem visszatért. :))
2009. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm a válaszodat és örülök hogy jobban vagy! Azért kérdeztem erről a betegségről mert a kedvenc unokahugomnál is ilyet állapítottak meg,de koránt sem ilyen egyszerű a helyzet. 2 éve (17 évesen) agyvérzést kapott,és nem találják az okát. minden tünet stimmel de ő nem hízik hanem fogy de nagyon! De a többi hogy fáradékony székrekedés ill a többi tünet is stimmel de ez a fogyás szinte kizárta,és egy fantasztikus endokrinologus javasolta hogy nézzenek már rá a pajzsmirigyére...

Tehát azt mondod hogy minden "levertség" és hasonló dolog megszünt a kezelések során??? Nála eddig azt mondták hogy a betegsége (agyvérzése) miat vannak ezek a dolgok. Így látok rá esélyt hogy ezek kezelhetőek! További boldog és egézséges életet kívánok Neked!

2009. szept. 7. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:

A kezelés során valóban minden tünetem elmúlt. Egy vérvétel kiderítheti, hogy a pajzsmiriggyel van-e a probléma. Ha igen, nagyon könnyen kezelhető a betegség. Egyébként a tünetek nem húzhatók rá mindenkire. Ismerek olyan túlműködőt aki hízik. A jó közérzet az elsődleges és a súlyproblémák utána könnyebben orvosolhatók.

Remélem sikerül a lánynak meggyógyulnia, hisz még túl fiatal ahhoz, hogy így élje le az életét.

2009. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!