Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért indul el gyakran az...

Ezioaudituredafirenz kérdése:

Miért indul el gyakran az orrom vére és hogy lehet mostmár véglegesen is megszünteteni?

Figyelt kérdés
semmi olyat ne csinálok amiért elindulhatna de pl megfázáskor ,tesi óra közben stb. csak ugy magátol . előre is köszönöm
2012. febr. 15. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézesd meg orr-fül-gégésszel, többféle oka is lehet, itt olvashatsz róla:

[link]

2012. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Coney ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet, kb ovis korom óta tapasztalom, most 20 vagyok. Bár mostanában lekopogom ritka. Nekem azt mondták az orvosok, hogy normális, de a fül orr gégészeten elégették az ereim. Hát nem sokat ért szerintem, pedig többször is voltam, de egy próbát megér neked is. Meg a Rutascorbin tablettát javasolják, ami erősíti az ereket.

Ja és ha vérzik az orrod, ugye nem hajtod hátra a fejed? Sokan azt mondják, hogy hátra kell, amitől nekem a hátamon a szőr feláll, mert akkor a gyomrodba folyik csak a vér...

2012. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Coney ***** válasza:
Ja még eszembe jutott, hogy vettek tőlem vért is, hogy megnézzék minden rendben van e a véralvadással, és rendben volt. Mást már nem tudok a témával kapcsolatban szerintem :)
2012. febr. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszönöm
2012. febr. 16. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!