Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet vastagbél/végbélrák? :S

Lehet vastagbél/végbélrák? :S

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete ilyen kis piros dudor-szerűséget vettem észre a végbélnyílásomnál, és egy kis seb is van rajta. Akkor szokott csípni, ha víz éri, vagy ha wc-n vagyok, ülés vagy egyéb dolgok közben nem igazán. Egy kis ideje alhasi fájdalmaim is vannak, nem olyan vészesen, de szurkál. Kicsit talán fel vagyok fújódva. Fogyni nem fogytam, és nincs vér a székletemben (legalábbis nem tudom, milyen, ha véres a széklet, szó szerint olyan rajta a vér, mint pl. ha megvágjuk az ujjunkat?). Elég fáradékony vagyok, de ez mondjuk lehet attól, hogy keveset alszom és kicsit stresszes vagyok mostanság.. De lehet hozzá köze.

Szerintetek van esélye, hogy valami komoly bajom van? :(

L/15


2012. febr. 16. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi komoly,valószinűleg!lehet,h hajlamos vagy az aranyérre!de most inkább az lehet,h felfáztál,ill.stresszelsz! Fürödj meleg vizben,kellö higiéne betartása,PIHENJ!!! öltözz melegen!
2012. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rögtön a legrosszabbra, de a biztonság kedvéért menj orvoshoz, mert az a biztos, amit ő mond.
2012. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Elmentem a dokihoz, azt mondta hogy aranyerem van. :))
2012. febr. 18. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak megnézte, vagy máshogy is megvizsgált?
2012. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nézte meg, elmondtam a tüneteim, és ő meg rávágta, hogy ez aranyér. De még megnyomogatta a hasam, az alhasam érzékeny volt, valamint meghallgatta. Azt mondta, hogy a bélhangjaim jók. És felírt egy féreghajtót is a biztonság kedvéért.
2012. febr. 18. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy írhatott fel bármit is, ha meg sem nézte a feneked. Ha bélférged lenne kellett volna kérnie székletmintát.
2012. febr. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ez nem olyan erős, nyugodtan bevehetem. Úgy kell szednem hogy ma este egyet, holnap este egyet, és 2 hét múlva egyet.
2012. febr. 19. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!