Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Torokgyulladásra milyen...

Torokgyulladásra milyen hatásos gyógymód létezik?

Figyelt kérdés
Már napok óta beteg vagyok, ma már pirosabb lett a torkom, a nyelés nagyon fáj. Voltam orvosnál, írt fel Calcimusc-ot, torokfertőtlenítőt és köptetőt. Antibiotikumot írt fel, de mondta ne váltsam ki, mert erre sajnos hatástalan :( Csak akkor váltsam ki, ha beszedtem az összes Calcimuscot, és ha nem javulok akkor. Ez már őrület, 3-5 havonta beteg/ek vagyunk, már elegünk van! Tud valaki tanácsot adni?!?!
2012. febr. 17. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

fagyi, méz, keménycukorka - ezek még örömet is okoznak és tényleg hatásosak

én a felfázzással voltam így, kb nekem is 3 havonta vagy még sürübben kellett az ügyeleten ücsörögnöm piros vizeletem végett, eszméletlen fájdalom volt és ez kb 9 éves koromtol 20 éves koromig, nem volt olyan gyógyszer amit ne probáltam volna ki,

aztán majdnem idegösszeomlást kaptam, ültem az ügyeleten és olyan síro görcsöt kaptam, hogy buborékozott az orrom mint a kisgyerekeknek és akkor eldöntöttem, hogy engem nem érdekel én soha többet nem leszek hajlandó beteg lenni, és én ezt mennyire baromira unom és soha többet nem fogok ilyenért orvost látogatni, mert nem lesz rá szükségem

hát azóta eltelt 4 év és azóta sem voltam felfázva

nem tudom mennyit segit ez a kis történet, de gondoltam megosztom, hátha másoknak is segít a saját agyuk a betegségekbe :)

jobbulást

2012. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
OROFAR
2012. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 18. 19:46
 4/5 Takács Jánosné ***** válasza:
Langyos sós vízes öblögetés.fokhagymás piritos
2012. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már helyrejöttem. A vöröshagymát kívántam, meg is ettem kb összesen 5 nagy fejet pár nap alatt. Remélem egy jó darabig nem leszek beteg...Köszönöm a tanácsot!
2012. márc. 7. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!