Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Marihuánát szívtam és még...

Marihuánát szívtam és még mindig rosszul vagyok. Megőrültem vagy most mi van?

Figyelt kérdés

Nagyon félek. már több mint egy hete elszívtam egy grammot, ugyanabból amit már előbb is kipróbáltam. Azt vettem észre, hogy felpattanok a gép elől és nem tudom hol vagyok. Azóta tart ez. Az az este szörnyű volt, azt sem tudtam hol vagyok.

Másnapra nem múlt el, úgy mentem be suliba. Gyakran hőhullámok jönnek, szédülök, félek hogy megőrültem, mert a testem tök fáradt, de elaludni meg tök nehéz. Folyton pörög az agyam, szexuális étvágy az úgy nulla. Zavart is vagyok, mintha más testében lennék, és nagyon nehéz koncentrálni. Ugye elmúlik? Nagyon parázok!!

[link] <------Lehet hogy van benne igazság? Hogy még pár hónap és vége?

És a "szívtálmegdögleszugyis" kommenteket hagyjuk légyszi.Köszi szépen.


16/F


2012. febr. 19. 16:56
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
soha többet nem szívok.eddig is ha 5 cigit elszívtam :SS
2012. febr. 19. 16:59
 2/24 anonim ***** válasza:

szerintem túladagoltad magad

kezdőknek 1 gramm is sok lehet

valaki meg egyáltalán nem bírja (lehet hogy te sem) és az még a legkisebb adagoktól is napokig kész van

2012. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
és akkor jön a sok nagyokos libsi, hogy a fű nem káros.
2012. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
de én már 8 napja kész vagyok. a kérdés hogy mikor állok vissza??
2012. febr. 19. 17:16
 5/24 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy valami más betegséged is van. Én az influenzától vagyok ugyanígy.

Menj el egy megbízható dokihoz, nem biztos, hogy magától elmúlik.

2012. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

hát most azonnal húzd el a beled a kórházba, ez nem vicc, most.

Kb. összes mellékhatását leírtad a marihuána fogyasztásának, ami veled történt (csak az éhség-érzet maradt ki). Jó kipróbáltad, puff neki (nem kellett volna), de a marihuánának max 4 óra alatt el kellene múlnia a hatásainak. De egy hete??? vmi nagyon nem jó. Ha ez megnyugtat, akkor valószínűleg nagyrészben ebben te is közre játszasz, mert ha azt akarod hinni, hogy beteg leszel a marihuánától, akkor beteg is leszel tőle.

2012. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
bizony éhségérzet is hol van hol nincs :SSS
2012. febr. 19. 17:26
 8/24 anonim ***** válasza:

Mradjunk annyiban,hogy láttam már egy-két dolgot, de csak fütöl igy megzizzenni nem láttam emberkét,mástól már igen.

Idövel elmulik gondolom, de egy ilyen durva parából nehéz kimászni, én keresnék egy pszihomókust a helyedben. Se a szüleidnek, se a rendörségnek nem szólhat kötelezi az orvosi titoktartás.

Ha pesti, vagy pestkörnyéki vagy akkor a 13.-dik ker.-be a Nyirő Gyula kórházba menj, ilyen téren az a legjobb kórház.

2012. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
szerintem is menj orvoshoz!!!
2012. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Antonio13 válasza:
Hát ha ennyire hülye vagy hohy 1gramm-ot elszívsz jó hogy nem érzed jól magad! legközelebb olyan 0.5-öt keverj be cigivel hidd el mindjárt jobban érzed magad :)
2012. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!