Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha egyik barátról...

Mit tennétek ha egyik barátról/barátnőről megtudnád hogy rendszeresen fogyaszt marihuánát?

Figyelt kérdés
Totál hétköznapi emberről van szó, semmi jele hogy ilyesmit csinál. Sokak azt mondják majd erre, hogy nem is igaz barát mivel nem vettem észre. Ami egy hülyeség mivel mindenkit át lehet verni, csak egy kicsit oda kell figyelni. Szóval a kérdés az hogy mit tennétek? Mi lenne a reakció (közömbösség, lenézés, te is kipróbálod, minden megy úgy ahogy eddig). Megváltozna-e köztetek a barátság vagy sem.
2011. jún. 3. 10:56
 1/9 Smartguy86 ***** válasza:
14%

Igen, az igaz barátok át szokták verni egymást, és csak ezen ügyködnek :D


Viccen kívül - egy normális értékrendű ember még véletlenül se keveredik barátságba egy idegileg gyenge marihuánafogyasztóval.

2011. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igaz nem jól fogalmaztam. Nem átverni, hanem csak hallgatni valamiről. Sosem kérdeztem ezért nem is mondta magától. És ismétlem semmi jele nem volt annak hogy fogyasztó.
2011. jún. 3. 11:25
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Semmit nem tennék azon kívül, hogy együtt spangliznánk... Ezért mi változna meg? Én szeretem a kólát te pedig a sprite-ot akkor nem jöhetünk ki jól?
2011. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem a pasimról derült ki... elfüvezgetett, aztán annyira depressziós lett, hogy már ahhoz sem volt kedve és öngyilkos lett.
2011. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha nagyon kedves baratom, akkor szeretnek vele osztozni az oromeben es megkernem, hogy szivjunk egyutt, hadd tapasztaljam meg en is mi ebben a jo (vagy rossz).

Aztan utana eldontenem magamnak hogy en folytatom vagy sem.

Ha latnam, h a baratom hosszu tavon kezd legatyasodni es ha igy folytatja az elete ramegy a fure, akkor megprobalnek segiteni neki.

Amugy meg mindenki azt csinal amit akar.


Egy apro erdekesseget a drogokrol:

- alkohol - van termeszetes (palinka) es van mesterseges (szinezett divat lottyok) verzio - mindketto legalis es konnyen beszerezheto

- gyogyszerek - (antidepi, kedelyjavitok) csak mesterseges verzio, ezer mellekhatassal, majat hosszutavon megolve, orvos felirja,

- marihuana - teljesen termeszetes anyagokbol keszul, mar tobb 100 evvel ezelott is haszanltak az indianok, illegalis, nehezen beszerezheto, eleg draga, ugyanakkor hosszu tavu szervezetre gyakorolt hatasa nincs


--- ezen erdemes elgondolkodni

2011. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

semmiképpen se legyél közömbös, vagy nézd le... amúgy a rendszeresség alatt mit értesz? heti egy alkalom az nem gáz. ha reggel spanglival kel, este spanglival fekszik az függőség és úgy kell kezelni, mint egy alkoholistát. aki hétvégente elszív egy szálat egy baráti társasággal az nem rosszabb ember, mint aki megiszik két sört minden héten... nem veszélyesebb a szervezetre. elbutulni meg mindkettőtől elbutulsz hosszú távon.

szóval igen, van veszélye, de a rendszeres fogyasztást tényleg úgy kell érteni, hogy egy héten többször be van állva és nem képes lemondani róla. mint egy alkesz. és akkor egy megoldás van, az elvonó. addig csak annyit tehetsz, hogy próbálsz hatni rá és kontrollálni, hogy eddig ne fajuljon a helyzet.

2011. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az első válaszoló pedig viccen kívül egy marha.
2011. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmi nem sem változott, szóval ugyanolyan barátok vagyunk mint azelőtt. Csak kíváncsi voltam a véleményetekre. Legtöbb ember egyszerre elítéli az ilyesmit és én azokkal nem értek egyet.
2011. jún. 4. 11:39
 9/9 anonim válasza:
Kérnék tőle :D
2011. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!