Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől szédülök el ennyire...

Mitől szédülök el ennyire (bővebben lent) ha hosszas ülés/fekvés után felállok?

Figyelt kérdés
Olyan szinten, hogy egy pár másodpercre elsötétül előttem minden,"felbukkan" némi villódzás, és már többször is volt olyan, hogy összeestem, és elkezdtem rángatózni. Nem hosszú ideig, és nem túl nagy intenzitással, de nem tudtam kontrollálni, így egy kicsit ijesztő volt. Elvileg a vérnyomás a felelős, de ilyen szinten? Eszembe jutott az is, hogy esetleg epilepszia, de tényleg csak akkor fordul elő ha hirtelen felállok. Tehát arra lennék kíváncsi, hogy mi okozhatja ezeket a gondokat?

2012. febr. 19. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert egy tápos fotelrokker vagy, aki sosem mozog, és legutoljára tavaly nyáron izzadt meg a 40 fokos melegbe!
2012. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menjél el terheléses vizsgálatra meg csináltass EKG-t lehet szar a szivbillentyűd és átereszt.
2012. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Lehet, hogy úgy képzeltél el, mint egy kövér, gyorskajákon élő, idejének nagy részét Tv előtt töltő személyt, de igazából nincs sok közöm ehhez. Még csak nem is mozgásszegény az életmódom...Nem tudom, ezzel a frappáns válaszoddal lehet, hogy fuckyeah gyikre szerettél volna felkerülni, de annyira azért nem vagy vicces.

2. válaszoló: Nagyon szépen köszönöm szépen a tanácsot. :)


Szeretnék még hasonló válaszokat.

2012. febr. 19. 17:36
 4/6 A kérdező kommentje:
* -2. szépen
2012. febr. 19. 17:37
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, kamaszkorban gyenge izomzattal ez normális, az erek hírtelen kitágulnak, ezért felügrik a vérnyomás, energiaitalt, kávét ne igyál, mozogj többet, és ha továbbra is fennmarad akkor menj orvoshoz.
2012. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Amúgy 16 éves vagyok.
2012. febr. 20. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!