Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a megoldás a haj töredezett...

Mi a megoldás a haj töredezettségére?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje próbálom megnöveszteni a hajam. De mikorra elér egy bizonyos hosszúságot mindig teljesen eltörik. És hiába vágatom le, újra olyan lesz pár hét alatt. Gondolkodtam rajta, hogy szedek valami hajerősítőt,(pl béres vitamin van, revalid, hair clinic, valamelyik) de még nem próbálkoztam ilyenekkel, nem ismerem a hatásaikat, és hogy egyáltalán alkalmasak lennének-e.

Szárítani nem szoktam a hajam. Hetente max. kétszer mosom. Nem festetem. Hajvégápoló balzsammal is próbáltam, de nem használt.

Remélem tudtok segíteni, bármilyen tanácsra kíváncsi vagyok!


2012. febr. 19. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
B vitamin elsősorban, ami a hajnak segít. Az általad felsorolt szintetikus szerencsétlenségekre nem szórnám a pénzt. A természetes növényi koncentrátumok (pl. Nutrilite) jóbval hatékonyabbak. Természetesen száraz, töredezett hajra való sampont és egyéb hajápolószereket is érdemes használnod. Azonban itt is a minőség a fontos. Az agyonreklámozott tömegcuccok nem sokat érnek.
2012. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ah köszönöm. Akkor utána nézek és beszerzem a dolgokat!
2012. febr. 20. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!