Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Béltükrözés altatás nélkül?...

Béltükrözés altatás nélkül? Mire készüljek?

Figyelt kérdés
Már a tudattól is egybe van a gyomrom...mert eddig csak azt hallottam h menyire fáj...stb...
2012. febr. 20. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítenek, nem fog fájni :)
2012. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt,altatással, és felébredtem közbe!!!!!!!!!Üvöltöttem, mint egy sakál, mert ketten könyököltek a hasamba, hogy mozduljanak a beleim, úgyhogy ha jót akarsz magadnak, akkor kérj legalább valami bódítót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Borzasztó érzés,olyan mintha szét akarnál szakadni..mikor én voltam semmit nem adtak,nem is akartak!
2012. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Tudtokám írni ökörségeket. Nem vészes a tökrözés! Bekenik a végbeledet kenőccsel és érzéstelenetővel. Amikor már hat az érzéstelenítő, akkor kezdik dogni a műszert, ekkor érzel kellemetlen érzéseket amikor kanyarodik, ott egy kicsit nyomják a hasadat, de ennyi. Amikor nézik, húzzák kifelé már nem fáj.
2012. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem írtam hülyeséget, Te igenokos!Engem bekábítottak, és üvöltve ébredtem fel!!!!!!!!!!!Ketten fogtak le!Van aki így jár.Utána volt még egy gyomortükrözésem, ott egyből mindenki emlékezett rám, hogy magavolt aki felébredt?Most miért kell egyből oltani?Neked csináltak már ilyet?
2012. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem fogok kertelni, elég fájdalmas "élmény" volt. Bódítást egyik esetben sem kaptam, igaz lehetőség se nagyon lett volna rá :( Sajnos néha viszont muszáj elvégezni, mert csak így tudják megállapítani a problémát (nekem polipot találtak és szedtek le). Sajnos 03.05-én mennem kell nekem is kontrollra (3 év telt el) :(((( Te mikor mész?
2012. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Én jövöhét hétfön...1 hét múlva...
2012. febr. 20. 20:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is fájdalmas élményként éltem a tükrözést és sajnos nem mindenhol adnak érzéstelenítőt v bódítást....Székesfehérváron pl luxus lenne :S
2012. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Korábban már írtam, hogy nekem is csináltak, nekem nem volt vészes és a párom is átesett már rajta de Ő is jól tűrte pedig nem kapott semmit.
2012. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
48%

Sziasztok!Nekem ma volt vastagbél+vékonybél tükrözésem Debrecenben, bódításban csinálták,úgyhogy nem sok mindenre emlékszem szerencsére..Halvány emlékfoszlányaim vannak de fájdalomra nem emlékszem,h lett volna..A tegnapi 6 liter lötty ívás borzalmasabb élmény volt,mint az egész procedúra..Hála Istennek:)

Szóval aki csak teheti bódításban kérje,mert így tényleg csak álomszerűnek tűnik az egész..

2012. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!