Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térd műtétem lesz (arthoroscop...

Térd műtétem lesz (arthoroscopia) az altatás vagy a gerince érzéstelenítés a jobb? Egyáltalán milyen az altatás tapasztalatokat véleményeket kérek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem altatas volt. Nincs rossz tapasztalatom, talan annyi hogy nagyon nehezen tudtam felebredni. Hallottam magam korul az embereket viszont nem tudtam kinyitni a szememet, něm tudtam megmozdulni, beszelni. Reggel volt a mutet, azt mondtak del korul mar ebren leszek, ennek ellenere csak keso delutan tudtam felkelni.
2011. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na én is ettől félek..és hallottál ezt azt de a műtétet nem érezted magát a fájdalmat?
2011. dec. 15. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:

engem már altattk is és gerincszurit is kaptam.

nekem az altatással sem volt semmi bajom, sőt :)

könnyen keltem, könnyen aludtam el és nem voltam rosszul sem.

A gerincszuri sem fáj,de kellemetlen, én bepánikoltam,hogy nem érzem a lábam, úgyhogy kaptam egy nagy adag nyugtatót, amitől szintén végig aludtam a műtétet :)

2011. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem köszi..
2011. dec. 15. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Jah, něm a mutet kozben hallottam dolgokat hanem utana, amikor mar vissza vittek az agyamba. Ott voltak akik vartak, hogy felebredjek es hallottam, hogy jarkaltak, beszelgettek, de konkret dolgokra něm emlekszem.


Fajdalmam něm volt, nekem kifordult a helyerol a terdem, orultem, hogy 4 nap utan vegre megmutottek, mert az a 4 nap maga volt a pokol, fajdalom szempontjabol. Utana gyorsan gyogyultam, a mutet utani 3. napon haza is engedtek. :)

2011. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..más tapasztalatok?
2011. dec. 15. 14:54
 7/7 anonim válasza:
Engem altattak térdműtétnél. Műtét után visszavittek az ágyba, egyből felébresztettek, bár utána visszaaludtam, mert kiesett az a rész, hogy infúziót kapok, és valami gép is rám volt kapcsolva :D Ezekre egyáltalán nem emlékszem, csak mondták, meg láttam a szomszédomon, hogy ez volt műtét után. Amúgy félórával műtét után már ráállhattam, elmehettem wc-re, úgyhogy hamar magamhoz tértem. És még a térdem se fájt :)
2012. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!