Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulaműtét után ez normális?

Mandulaműtét után ez normális?

Figyelt kérdés

14. műtöttek. Idáig csak simán fájt, mint műtét után..de most csípő érzést érzek.

Szinte egész nap jegelem, mivel fáj a fogam, fülem is miatta, emellett persze fájdalomcsillapító...

Mikor ehetek már rendesen, és meddig tart a fájdalom?



2012. febr. 20. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
minek jegeled egy héttel a műtét után? Ésminek fájdalomcsillapító? Én 3-4 nappal utána már ettem.MOndjuk nem kenyéárserclit, de nagyjábólmindent
2012. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg fagyit eszegetni, de mértékkel. Csökkenti a gyulladást, hűti a sebet és még finom is. Egy-két nap és jobban leszel, ehetsz.
2012. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

1. válaszoló talán azért jegelem/fájdalomcsillapító mert fáj? Ehhez nagy logika kell...

2012. febr. 20. 12:19
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Nem kéne, hogy fájjon már egy hét után.Ezért nem kéne jegelni sem...

2012. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tudom már a kérdezőnek rég nem aktuális, de utólag olvasóknak (mint én) írom, h nekem több, mint 2 hete műtötték, de még most is kell napi 1-2 fájdalomcsillapító. Úgy, hogy hozzáteszem a fájdalomküszöböm átlagon bőven felüli. (pl. jó ideig szülési összehúzódásokat is csak a gép mutatta én szinte nem is éreztem, viccelődtünk közben).

Nem bírom mikor így nyilatkozik valaki, csak mert neki szerencséje volt. Nekem pl. valószínűleg azért húzódhat a dolog, mert tályogos volt mikor sos műtöttek, h kb. nehogy megfulladjak.


Bocsánat, hogy így utólag beleszólok, lehet azért van mert éppen küzdök a témával.

2012. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!