Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Orvos...

Mi lehet a bajom? Orvos váltás segítene?

Figyelt kérdés

Már 1 éve próbálja az orvosom megfejteni, hogy mi lehet a bajom, de mindig csak arra lyukad ki, hogy vagy vérszegénység, vagy vashiányom van. Bármikor megyek hozzá, amint belépek (vizsgálat nélkül) mondja, hogy beteg vagyok. Minden alkalommal elküld vérvételre, tehát ott már törzsvendég vagyok.

A tüneteim: Nem tudok 10-20 percnél tovább állni, vagy menni, mert elkezdek nehezen lélegezni (olyan mintha a tüdőm túl kicsi lenne annak a levegő mennyiségnek amit be kell juttatnom ahhoz, hogy elégnek érezzem) , remegek, szédülök és elkezd fájni a fejem. Amint leülök, vagy ami még jobb, lefekszem elmúlik az összes tünet pár percen belül.

2 hete adott vaspótló gyógyszert, de ettől nagyon görcsöl a hasam és fáj a fejem. Azt mondta, hogy ez normális. Március végére lett megbeszélve, hogy újra elmegyek hozzá kontrollra és külön kihangsúlyozta, hogy addig ne menjek. Na most ezzel az a problémám, hogy a gyógyszertől a mai napon alig tudok megmozdulni, mert annyira görcsöl a hasam, hogy mozdulni is alig bírok. A fejfájás csillapítók is elfogytak, a patikában pedig nincs.

Valami ötlet erre?


2012. febr. 20. 15:27
 1/2 tetris ***** válasza:
Úgy látszik, mintha a doki kifogyott volna az ötletekből, hogy mi bajod lehet. Igen, szerintem egy orvos váltás segítene. Több szem többet lát.
2012. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen ,keres másik orvost.

Ne hagyd annyiban ,hátha egy másik orvos komolyan vesz és segít megtalálni ,hogy mi a bajod.

Én az életemet annak köszönhetem ,hogy másik orvos kerestem aki komolyan vett.

2012. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!