Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szed valaki cukorbetegség...

Szed valaki cukorbetegség elleni gyógyszert? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a mellékhatások elsősorban hízásra és fogyásra gondolok.Megéri -e szedni?Használ nektek? 2-3 éven belül gyereket is akarok.Velem is szedetni akarnak mert 8,2 az éhgyomri vércukrom.
2012. febr. 24. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Meforalt szedek 1 éve, nem feltétlen cukorbetegség, inkább a magas inzulinszint miatt.

Hogy Neked szedni kell-e ilyen értékek mellett, azt gondolom, nem lehet kérdés. Ha nem szeded, akkor később olyan szervi károsodások alakulhatnak ki, amelyek vissza nem fordíthatók.

Nálam nem volt mellékhatás, de hallottam olyat, akinél enyhe hasmarsos panaszok voltak, de később ezek is elmúltak.


Mivel a szénhidrát anyagcserét segíti a gyógyszer, így a megfelelő étrend betartásával fogyás érhető el.


Szóval, ha gyermeket akarsz, akkor mihamarabb fogadd el a javaslatot, mert jó eredménnyel javítja a fogamzó képességet! Én is nagyon tartottam tőle, alig mertem bevenni, mindig attól féltem, túlzottan lenyomja a vércukrot, rosszul leszek, stb. De szerencsére semmi ilyen nem volt :)


Sok sikert kívánok!

2012. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!