Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ennyire szerencsé...

Tetris kérdése:

Hogy lehetek ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel üldözéses álmom volt. Olyan nagyon mélyen álmodtan, hogy ténylegesen felugrottam az ágyból, és elkezdtem szaladni. De a saját lábamban megbotlottam, és nekiestem egyenesen a komódnak. - mindeközben álmodtan. Persze a nagy fájdalomra felébredtem, de akkor már megtörtént a baj.

Most az van, hogy az egyik újjam kificamodott, a térdem lehorzsolódott, a bokám belilult, és feldagadt. De mindez semmi.

Sajnos fejjel előre, teljes gázzal nekimentem a komód gombjának, és most lett az hatalmas dudor a homlokomon, akkora, mint egy fél teniszlabda, és egy nagy monokli is keletkezett már a bal szemem alatt. Éjjel még nem volt ott. Holnapra biztos nem fog elmúlni a monokli. Hogy menjek így emberek közé?

Hogy lehetek én ilyen balfácán, hogy álmomban töröm össze magam? Mással is történt már ilyen, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlenség?

Menjek el ezzel orvoshoz?

Írjatok légyszives valami vígasztalót, mert itt ülök a gép előtt félig agyonverve, és nagyon elkeseredve!


2012. febr. 26. 17:53
 1/4 anonim válasza:
Apukád is balfácánnak gondolhatta magát,miután rájött hogy nem használt gumit xD
2012. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van!
2012. febr. 26. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, mutasd meg a sérüléseidet, és meséld el az esetet! Nem szedsz valami gyógyszert, aminek lehet ilyen mellékhatása, hogy rémálmaid vannak tőle?

Az én Anyukám is hasonlóan járt egyszer, őt is orvoshoz kellett vinni, mert csupa zúzódás volt mindenhol a teste. Viszont ő akkor egy újonnan összeállított gyógyszer kombináció hatása alatt állt, valószínű, hogy azok mellékhatása volt ez.

2012. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Este bevettem egy altatót. De soha többet!!!!!
2012. febr. 26. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!