Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy tömeg iszonyo...

Lehetséges, hogy tömeg iszonyom van?

Figyelt kérdés
buszokon ha sokan vannak elszoktam ájulni.voltam orvosnál de rendbe van a vérnyomásom is meg a vércukorszintem is. eddig azt hittem a fülledt levegő okozza. de aztán rájöttem az nem okozhatja mert egyszer télen is elájultam a buszon(szintén sokan voltak) de nem volt fülledt levegő. meg most hétvégén elmentem kocsonya fesztiválra ami szabadtéri és ott is elájultam( alkoholt meg egyéb dolgokat nem fogyasztottam). mitől lehet ez?
2012. febr. 26. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy vérszegény, vashiányos stb? Én akkoriban voltam rosszul a buszon mikor nagyon enyhén vérszegény voltam és általában mikor nagyon sokan voltak. Aztán már csak a para miatt meg mert rosszul lettem. Amúgy is nagy félelmem ez az ájulós dolog. Lehet nem ártana elmenned megint és egy EKGt és egy teljes vérképet nézetned. Aztán ha az is jó akkor tömegiszony. Egyébként félsz olyankor, izgulsz e miatt? Hány éves vagy?
2012. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok kb 14 voltam mikor legelőször elájultam a buszon.
2012. febr. 26. 23:21
 3/4 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy vérszegény vagyok mert volt már műtétem és akkor az ott kiderült volna
2012. febr. 26. 23:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Időszakosan is lehetsz vérszegény. Mivel műtöttek? Mostanában? Ismerek olyan embereket akik rendszeresen elájulnak a buszon. Nem igazán tudják miért. Nem most volt meg? Attól is lehet. Lehet csak el kéne menned dokihoz, ha tömegiszony is de csak ő tud okosat mondani. De lehet te csak ilyen ájulós típus vagy és kész. Hirtelen leesik a vérnyomásod. A másik ami eszembe jutott hogy esetleg pánikbetegségtől van, de ezt csak te tudod. De szabadtéren elájulni nem okés, ott valami más gond van. Bár fronttól is lehetett.
2012. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!