Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezzel az anyajeggyel mit...

Ezzel az anyajeggyel mit csináljak?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és eddig nem okozott semmilyen problémát... 3x3 mm-es, és a köldököm felett van, bár elég furán néz ki.

Eléggé parázom a leszedéstől.. :(:|

Szerintetek vészes? Mi legyen? :(


[link]


[link]


2012. márc. 1. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem gázos. Körülírt széle van, szimmetrikus, stb.


A leszedéstől se parázz. 5 perc - bemész és kijössz.

2012. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Huh király... szóval akkor maradhat?

Hát tudom, csak... mennyire fájdalmas? Meg mit csinálnak?

2012. márc. 1. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Bemész egynapos sebészetre, és közlöd, hogy itt ez az anyajegy, el szeretném távolíttatni. Aláírod a műtéti beleegyezőt, TAJ-kártya, stb. legyen nálad. Kapsz egy érzéstelenítőt (ez egy tűszúrásnyira fájdalmas) az anyajegy mellé, egy perc múlva nem érzed a környékét. Mivel szőrös a pocid, ezért a környékét le fogják kicsit borotválni, sterilizálják a területet, fognak egy szikét, és babérlevél-alakban kimetszik a sejtfészekkel együtt, majd összevarrják és befedik. A kimetszett képletet küldik szövettanra.


Utána egy kis idő múlva varratszedés.

2012. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És hol van ilyen sebészet?

Mennyibe kerül körülbelül?

És kell előtte valamit csináljak? Vagy csak odamegyek, adom a pénzt, és kész?

Felhívni fel kell őket?

2012. márc. 1. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Ingyen van, de kérhetnek bőrgyógyászati beutalót. Nem tudom, hol laksz, szóval így nem tudok mit mondani, területi illetékesség van. Hol laksz? :)


Odamész, kivárod a sorod, behívnak, felveszik az adataidat és elvégzik a műtétet. Ennyi :)

2012. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászati szakvéleményt, bocsi. (Már fáradt vagyok.)


Azt úgy tudsz majd szerezni, hogy kérsz egy időpontot a bőrgyógyászatra, és megvizsgálnak dermatoszkóppal (kb. nagyító), írnak egy papírt, és kész.

2012. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Zugló, 14. kerület!

(Köszönök mindent!)

2012. márc. 1. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!