Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert jon vissza a fajdalom?...

Miert jon vissza a fajdalom? Mentalis?

Figyelt kérdés
4-5 honappal ezelott beutottem a bal also oldalam a koldokomtol balra egeszen le a "gatyavonalig". Ugy tortent hogy az ajto nyitva volt es felem volt a kilincs nyelv. Mellette meg kiallt a kilincs. Nem lattam hogy ottvann az ajto mert egy szeken ulteme s a hatamat forditottam neki . Hirtelen megfordultam elkezdtem futni es kicsit ugrottam... Az oldalam belement a kilincsbe es a nyelvbe. Majdnem elajultam annyira fajt. Ott fekudtem 1 orat mire anyam besegitett az agyba. Meg sirni se tudtam mert ha megmozdultam majdnem meghaltam.. Legalabbis ugy erztem. Nem lett legalabbis nem latszott semmi nyom ott.. Lila folt se semmi csak a medence csontom szelenn volt 1 kis seb... 1 hetig kellet fekudnom ott... Elmult a fajdalom.aztan 2 honap muva elojott. Elmentuk dokihoz 2x megvisgalta *haskopogtatas vizelett minta felso here kohoges*azt mondta semmi bajom es h jo a hasam aztan elmult... De most beteg vagyok es megint faj. Help.. Ez mentalis? Mi baj?
2012. márc. 1. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor ez a baleset tortent, mar akkor orvoshoz kellett volna menned, balesetire! Ott megrontgeneznek, megvizsgalnak, hiszen eleg komoly serulest szenvedtel, mint irod.

Menj el ujra orvoshoz, meseld el ezt az esetet, es kerjetek rontgent!

2012. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De már megvizsgáltak...
2012. márc. 2. 10:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem kell röngen.
2012. márc. 2. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!