Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan mutassam ki az érzelmei...

Hogyan mutassam ki az érzelmeimet?

Figyelt kérdés

Sok szörnyűség történt velem a életben (amiket nem írok le, ha nem baj) és úgy érzem ezek miatt teljesen érzéketlen és hideg lettem. Nem arról van szó, hogy nincsenek érzelmeim, gondolataim, mert vannak. Viszont nem tudom őket kimutatni senkinek. Főleg a szeretet kinyilvánításával van a bajom. Egyszerűen nem bírom kimondani azt a szót, hogy "szeretlek" vagy "szeretet". Nem szerelemről van szó, mert nem vagyok szerelmes, csak úgy általánosságban, családnak, vagy barátnak... senkinek. És ez minden érzelemmel és gondolattal így van.

Nem merem kimondani senkinek azt, ami belül van, és ami belül fáj. Úgy érzem az életem egy üres mócsing.


15/L


2011. dec. 2. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szeretni tettekkel kell!elég ha úgymond "normálisan" viselkedsz,visszaköszönsz,nem "bunkózol".visszamosolyogsz....DE jön a Mikulás,és csinálhatod azt is,h mindenkinek veszel,készitesz egy kis apróságot,megleped vele,és meg sem kell mondani,h te voltál,majd meglátod a reakciókat..érdemes! :)
2011. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hasonlítasz az egyik barátnőmre..:\ Ő neki is hasonló bajai vannak..lehet ,h ez most egy kicsit beképzelten fog hangzani..de azt mondja ,h én mindig jobb kedvre tudom deríteni..xD Szóval szerintem keress egy "Igaz" barátnőt akinek mindent elmondhatsz, akin tudsz sírni ha baj van..Mert ez nagyon sokat segít..:D És ha semmi se segít, akkor menj el pszichológushoz.
2011. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!