Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A remescar hegkezelő mennyire...

A remescar hegkezelő mennyire hatékony?

Figyelt kérdés
Anyajegy levétel utáni hegre gondolok.(még csak tervezem a műtétet) Az lenne a lényeg, hogy ne legyen feltűnő a heg, tehát a bőrömmel hasonló/egyforma színű legyen. Esetleg egyéb módszerek?
2012. márc. 3. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem novemberben vettek le 3-at, doki contratubexet ajánlott, azóta folyamatosan kenem vele és hát nem mondom, hogy nem látszik semmi, de úgy tudom fél év, amíg teljesen bőrszínű lesz. Egyéb módszerek? lézerrel nem lehet levetetni az ilyesmit [link] sajna, mert muszáj szövettani vizsgálatot csinálni, bár én bevállalnám azt a kockázatot, hogy esetleg ne csináljanak szövettant, és lézerezzék, mert szerintem az enyémek úgysem rosszindulatúak, csakhát nem tudok olyan orvost aki ezt megcsinálná :(


Jah még annyi, hogy nekem még most is elég érzékenyek a hegek, fájnak, ha valami erősebben hozzáér...

2012. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én valahol olyat is olvastam, hogy a hegbe adnak valami injekciót és akkor halványabb lesz, de az szerintem borzalmasan fáj. bár ha tényleg elég jól eltűntetné a heget, bevállalnám.:/ :D
2012. márc. 4. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:

hát az a kérdés, hogy a friss hegbe adják, vagy csak később?!

am én is bevállalnám :)

2012. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!