Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggelre állandóan eldugul az...

Reggelre állandóan eldugul az orrom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elég régóta van, már több hónapja. Voltam fül-orr-gégésznél, semmit nem talált, kaptam egy orrsprayt és ennyi. Ez valamennyit segít is. Kicsit olyan érzés, mintha az orron belül beljebb lenne eldugulva. Nagyon zavaró tud lenni. Mitől lehet?

2012. márc. 4. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
allergia esetleg? nekem is sokáig előfordult orrdugulás és szemviszketés mindenféle más tipikus tünet nélkül (tüsszögés, orrfolyás stb.)és sokszor éjszaka jött elő, reggelre teljesen bedugult az orrom. mióta antihisztamint szedek, egészen kevés tünetem van. ha nem orrpolipod van vagy egyéb szervi rendellenesség, akkor próbáld ki esetleg az antihisztamint. gyógyszertárban vény nélkül kaphatóak. nekem a telfast vált be a legjobban.
2012. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem reggelre altalaban beleszarad a fika es konnyen ki tudom tisztitani, nem ragad, nem folyik, egyben kiesnek a fika darabkak.


remelem segitettem

2012. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!